Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kraljevo A.S. 19:30h 0km 00:00 h
AMD 19:34h 1km 00:04 h
Fakultet KV 19:35h 2km 00:05 h
Magnohrom raskrsnica 19:36h 3km 00:06 h
Šumarice 1 KV 19:40h 4km 00:10 h
Šumarice 2 KV 19:41h 7km 00:11 h
Tunel KV 19:44h 10km 00:14 h
Vitanovac 19:46h 13km 00:16 h
Berinac KV 19:47h 14km 00:17 h
Milavčići 1 19:49h 16km 00:19 h
Milavčići 2 19:51h 17km 00:21 h
Pečenog 1 19:54h 19km 00:24 h
Pečenog 2 19:55h 21km 00:25 h
Vitkovac 19:56h 22km 00:26 h
Tomica brdo KV 19:58h 24km 00:28 h
Kriva Jabuka 19:59h 26km 00:29 h
Tabla Zakuta 20:01h 27km 00:31 h
Guberevac 20:02h 28km 00:32 h
Vrbeta 20:03h 29km 00:33 h
Balosava 1 20:05h 30km 00:35 h
Balosava 2 20:07h 32km 00:37 h
Čestin Gruza 20:08h 34km 00:38 h
Gruža 20:10h 35km 00:40 h
Grabovac Gruza 20:12h 36km 00:42 h
Ljubic 20:14h 38km 00:44 h
Ravni Gaj 20:16h 39km 00:46 h
Vučkovica 20:18h 40km 00:48 h
Goločelo 20:19h 41km 00:49 h
Dragobraća 20:22h 43km 00:52 h
Korićani 20:25h 45km 00:55 h
Grošnica 20:29h 47km 00:59 h
Zvezda Kragujevac 20:31h 49km 01:01 h
Mala vaga Kragujevac 20:34h 51km 01:04 h
Pijaca Kragujevac 20:37h 52km 01:07 h
Kragujevac A.S. 20:40h 53km 01:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja