Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Ub - A.S. 16:50h 0km 00:00 h
Bogdanovica 16:54h 2km 00:04 h
Crvena Jabuka 16:56h 5km 00:06 h
Milorci 16:58h 7km 00:08 h
Lončanik 17:00h 9km 00:10 h
Piroman 17:02h 11km 00:12 h
Stubline 17:05h 14km 00:15 h
Stubline sremčević 17:09h 18km 00:19 h
Zvečka - rampa 17:13h 22km 00:23 h
Obrenovac A.S. 17:21h 26km 00:31 h
Barič rampa 17:31h 31km 00:41 h
Umka 17:39h 37km 00:49 h
Čukarica Ada 17:53h 53km 01:03 h
Beograd A.S. 18:05h 58km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja