Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kalenić 11:15h 0km 00:00 h
Brgule - raskrsnica 11:17h 1km 00:02 h
Brgule 11:20h 3km 00:05 h
Liso Polje r. 11:24h 5km 00:09 h
Piroman 11:28h 8km 00:13 h
Stubline 11:33h 16km 00:18 h
Stubline sremčević 11:36h 17km 00:21 h
Zvečka - rampa 11:45h 19km 00:30 h
Obrenovac A.S. 11:50h 23km 00:35 h
Obrenovac-Topolice 11:52h 25km 00:37 h
Barič rampa 11:53h 26km 00:38 h
Umka - centar 11:58h 32km 00:43 h
Čukarica Ada 12:20h 49km 01:05 h
Beograd A.S. 12:35h 55km 01:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja