Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kalenić 09:00h 0km 00:00 h
Brgule - raskrsnica 09:02h 1km 00:02 h
Brgule 09:05h 3km 00:05 h
Liso Polje r. 09:09h 5km 00:09 h
Piroman 09:13h 8km 00:13 h
Stubline 09:18h 16km 00:18 h
Stubline sremčević 09:21h 17km 00:21 h
Zvečka - rampa 09:30h 19km 00:30 h
Obrenovac A.S. 09:35h 23km 00:35 h
Obrenovac-Topolice 09:37h 25km 00:37 h
Barič rampa 09:38h 26km 00:38 h
Umka 09:43h 32km 00:43 h
Čukarica Ada 10:01h 49km 01:01 h
Beograd A.S. 10:25h 58km 01:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja