Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Jaša Tomić 05:20h 0km 00:00 h
Krajišnik 05:30h 8km 00:10 h
Banatsko Višnjićevo 05:35h 14km 00:15 h
Sutjeska 05:52h 21km 00:32 h
Banatski Despotovac 05:58h 25km 00:38 h
Zlatica 06:03h 33km 00:43 h
Lazarevo 06:08h 35km 00:48 h
Zrenjanin A.S. 06:30h 50km 01:10 h
Bagljaš 06:36h 54km 01:16 h
Žabaljski most 06:37h 65km 01:17 h
Žabaljska raskrsnica 06:38h 79km 01:18 h
Hladnjača Novi Sad 07:17h 101km 01:57 h
Novi Sad A.S. 07:20h 103km 02:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja