Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 20:30h km 00:00 h
Zrenjanin, A.S. 21:30h km 01:00 h
Klek 21:45h km 01:15 h
Žitište 21:55h km 01:25 h
Banatski Dvor 22:01h km 01:31 h
Čestereg 22:06h km 01:36 h
Banatsko Karađorđevo 22:10h km 01:40 h
Aleksandrovo 22:15h km 01:45 h
Nova Crnja 22:19h km 01:49 h
BUL. VOJVODE STEPE /0319A 22:24h km 01:54 h
Srpska Crnja 22:31h km 02:01 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja