Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Ub

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 05:30h 0km 00:00 h
Krušik 05:36h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 05:40h 3km 00:10 h
Ćatin Put 05:42h 5km 00:12 h
Iverak Valjevo 05:43h 6km 00:13 h
A.Rampa 05:46h 8km 00:16 h
Lukavac - Valjevo 05:47h 10km 00:17 h
Divci Valjevo 05:50h 12km 00:20 h
V. Loznica 05:53h 15km 00:23 h
Slovac Valjevo 05:59h 20km 00:29 h
Stepanje - Prodavnica 06:02h 22km 00:32 h
Bajevac I 06:05h 24km 00:35 h
Bajevac II 06:07h 26km 00:37 h
Murgaš 06:10h 28km 00:40 h
Vučijak 06:13h 31km 00:43 h
Ub - A.S. 06:20h 35km 00:50 h
Bogdanovica 06:24h 37km 00:54 h
Crvena Jabuka 06:26h 40km 00:56 h
Milorci 06:29h 42km 00:59 h
Lončanik 06:32h 44km 01:02 h
Stubline 06:38h 49km 01:08 h
Stubline sremčević 06:43h 53km 01:13 h
Zvečka - rampa 06:48h 57km 01:18 h
Obrenovac A.S. 06:55h 60km 01:25 h
Obrenovac-Topolice 06:59h 62km 01:29 h
Barič rampa 07:05h 66km 01:35 h
Umka 07:13h 72km 01:43 h
Čukarica Ada 07:27h 88km 01:57 h
Beograd A.S. 07:40h 93km 02:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja