Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Ub

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 09:10h 0km 00:00 h
Krušik 09:16h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 09:20h 3km 00:10 h
Ćatin Put 09:22h 5km 00:12 h
Iverak Valjevo 09:23h 6km 00:13 h
A.Rampa 09:26h 8km 00:16 h
Stepanje - Prodavnica 09:40h 22km 00:30 h
Bajevac I 09:42h 24km 00:32 h
Bajevac II 09:44h 26km 00:34 h
Murgaš 09:46h 28km 00:36 h
Vučijak 09:49h 31km 00:39 h
Ub - A.S. 10:00h 35km 00:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja