Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Topola - Aranđelovac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Topola A.S. 18:40h 0km 00:00 h
Krćevac 18:46h 4km 00:06 h
Selo Banja 18:50h 8km 00:10 h
Tomkovići Arandjelovac 18:53h 10km 00:13 h
Knjaz Miloš Arandjelovac 18:54h 11km 00:14 h
Arandjelovac Pavlovic 18:58h 14km 00:18 h
Arandjelovac Sportski centar 18:59h 15km 00:19 h
Arandjelovac A.S. 19:01h 16km 00:21 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja