Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Smederevo A.S. 10:25h 0km 00:00 h
Smederevo-Prevoz 10:30h 3km 00:05 h
Jugovo SD 10:34h 5km 00:09 h
Orašac SD 10:42h 10km 00:17 h
Brestovik 10:47h 13km 00:22 h
Grocka 10:57h 20km 00:32 h
Zaklopača 11:04h 25km 00:39 h
Boleč 11:14h 32km 00:49 h
Autokomanda 11:33h 46km 01:08 h
Beograd A.S. 11:40h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja