Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Velika Plana AS 16:30h 0km 00:00 h
Veliko Orašje Centar 16:37h 5km 00:07 h
Veliko Orašje EŠ 16:39h 6km 00:09 h
Drenje VP 16:42h 9km 00:12 h
Krnjevo 16:45h 10km 00:15 h
Trnovče I VP 16:48h 12km 00:18 h
Trnovče II VP 16:50h 13km 00:20 h
Miloševac Crni Vir 16:52h 14km 00:22 h
Miloševac AS 16:55h 16km 00:25 h
MIloševac TS 16:58h 18km 00:28 h
Lozovik Škola 17:01h 20km 00:31 h
Lozovik Centar 17:03h 21km 00:33 h
Lozovik Pumpa 17:06h 23km 00:36 h
Saraorci 17:09h 25km 00:39 h
Ciglana V.P. 17:11h 26km 00:41 h
Lugavčina II 17:16h 29km 00:46 h
Lugavčina I 17:18h 30km 00:48 h
Osipaonica Mlin 17:21h 32km 00:51 h
Osipaonica raskrsnica 17:24h 34km 00:54 h
Skobalj Centar 17:27h 36km 00:57 h
Skobalj I 17:30h 38km 01:00 h
Mala Krsna 17:32h 39km 01:02 h
Vranovo 17:35h 41km 01:05 h
Ralja SD 17:40h 44km 01:10 h
Nova Železara 1 17:44h 46km 01:14 h
Radinac SD 17:46h 47km 01:16 h
Lipska Rampa 1 17:50h 49km 01:20 h
Poljoprivredna škola 17:52h 50km 01:22 h
Papazovac 17:54h 51km 01:24 h
Senjak 17:56h 52km 01:26 h
Gornja Vaga 17:58h 53km 01:28 h
Smederevo A.S. 18:00h 54km 01:30 h
Smederevo-Prevoz 18:04h 57km 01:34 h
Jugovo SD 18:07h 59km 01:37 h
Orašac SD 18:14h 64km 01:44 h
Brestovik 18:18h 67km 01:48 h
Grocka 18:27h 74km 01:57 h
Zaklopača 18:35h 79km 02:05 h
Boleč 18:45h 86km 02:15 h
Autokomanda 19:04h 100km 02:34 h
Beograd A.S. 19:11h 105km 02:41 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja