Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Vlasotince - Leskovac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Crna Trava 14:22h 0km 00:00 h
Brod Crna Trava 14:29h 5km 00:07 h
Karakaši 14:32h 7km 00:10 h
Dobro Polje Crna Trava 14:34h 9km 00:12 h
Ljubavna Dolina 14:35h 10km 00:13 h
Sastav Reka 14:42h 14km 00:20 h
Markova Dolina 14:44h 16km 00:22 h
Lešje 14:46h 18km 00:24 h
Krivi Most 14:49h 21km 00:27 h
Tegošnica 14:51h 23km 00:29 h
Gornji Orah 14:54h 25km 00:32 h
Pržojne 14:55h 26km 00:33 h
Aleksine 14:57h 28km 00:35 h
Svođe škola 14:59h 29km 00:37 h
Svođe ambulanta 15:00h 30km 00:38 h
Kamenjari 15:04h 33km 00:42 h
Dejan-Suknari 15:07h 35km 00:45 h
Kruševica Vlasotince 15:09h 36km 00:47 h
Ravnodelski most 15:11h 38km 00:49 h
Boljare 15:13h 40km 00:51 h
Manastirište 15:15h 42km 00:53 h
Besko 15:17h 43km 00:55 h
Vlasotince A.S. 15:20h 44km 00:58 h
Modna Kuća 15:22h 45km 01:00 h
Trg Dragoljuba Petkovica 15:23h 45km 01:01 h
Vlasinka 15:24h 46km 01:02 h
Orašačka Dolina 15:26h 47km 01:04 h
Raskrsnica sa lokalnim putem za Konopnicu 15:27h 48km 01:05 h
Raskrsnica salokalnim putem za Batulovce 15:28h 49km 01:06 h
Raskrsnica sa lokalnim putem za Stajkovce 15:30h 51km 01:08 h
Naselje Podrum 15:38h 58km 01:16 h
Leskovac A.S. 15:42h 61km 01:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja