Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Pirot - Babušnica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Pirot 19:40h km 00:00 h
Gradić Kale 19:45h km 00:05 h
Gnjilan 19:51h km 00:11 h
Sadikov Bunar 19:55h km 00:15 h
Blato 19:58h km 00:18 h
Vojnici 20:08h km 00:28 h
Gornje Krnjino 20:10h km 00:30 h
Donje Krnjino 20:13h km 00:33 h
Donji Striževac 20:15h km 00:35 h
Provaljenik 20:18h km 00:38 h
Izvor Pirot 20:20h km 00:40 h
Babušnica centar 20:23h km 00:43 h
Babušnica AS 20:25h km 00:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja