Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Pirot - Babušnica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Pirot 18:15h km 00:00 h
Gradić Kale 18:20h km 00:05 h
Gnjilan 18:26h km 00:11 h
Sadikov Bunar 18:30h km 00:15 h
Blato 18:33h km 00:18 h
Vojnici 18:43h km 00:28 h
Gornje Krnjino 18:45h km 00:30 h
Donje Krnjino 18:48h km 00:33 h
Donji Striževac 18:51h km 00:36 h
Provaljenik 18:53h km 00:38 h
Izvor Pirot 18:55h km 00:40 h
Babušnica centar 18:58h km 00:43 h
Babušnica AS 19:00h km 00:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja