Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Banjani 08:45h 0km 00:00 h
Vukićevica 08:50h 5km 00:05 h
Grabovac - centar 08:58h 13km 00:13 h
Grabovac R 09:03h 18km 00:18 h
Obrenovac-Topolice 09:16h 28km 00:31 h
Barič rampa 09:17h 29km 00:32 h
Umka - centar 09:23h 35km 00:38 h
Čukarica Ada 09:40h 52km 00:55 h
Beograd A.S. 09:45h 57km 01:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja