Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Banjani 08:20h 0km 00:00 h
Vukićevica 08:25h 5km 00:05 h
Grabovac - centar 08:33h 13km 00:13 h
Grabovac R 08:38h 18km 00:18 h
Obrenovac-Topolice 08:51h 28km 00:31 h
Barič rampa 08:52h 29km 00:32 h
Umka - centar 08:58h 35km 00:38 h
Čukarica Ada 09:15h 52km 00:55 h
Beograd A.S. 09:20h 57km 01:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja