Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Valjevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 18:00h km 00:00 h
Čukarica Ada 18:05h km 00:05 h
Umka 18:25h km 00:25 h
Barič rampa 18:30h km 00:30 h
Obrenovac A.S. 18:35h km 00:35 h
Zvečka - rampa 18:40h km 00:40 h
Stubline sremčević 18:44h km 00:44 h
Stubline 18:47h km 00:47 h
Piroman 18:53h km 00:53 h
Lončanik 18:57h km 00:57 h
Milorci 19:00h km 01:00 h
Crvena Jabuka 19:04h km 01:04 h
Bogdanovica 19:06h km 01:06 h
Ub - A.S. 19:10h km 01:10 h
Vučijak 19:18h km 01:18 h
Murgaš 19:22h km 01:22 h
Bajevac II 19:24h km 01:24 h
Bajevac I 19:27h km 01:27 h
Stepanje - Prodavnica 19:30h km 01:30 h
Slovac Valjevo 19:40h km 01:40 h
V. Loznica 19:44h km 01:44 h
Divci Valjevo 19:47h km 01:47 h
Lukavac - Valjevo 19:49h km 01:49 h
A.Rampa 19:51h km 01:51 h
Iverak Valjevo 19:52h km 01:52 h
Ćatin Put 19:53h km 01:53 h
Gorić 2 19:54h km 01:54 h
Donja Grabovica 19:55h km 01:55 h
Most na Ljubostinji 19:57h km 01:57 h
Krušik 19:58h km 01:58 h
Valjevo 20:00h km 02:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja