Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Krupanj A.S. 16:30h km 00:00 h
Banjevac 16:32h km 00:02 h
Zeljići 16:36h km 00:06 h
Zarići 16:40h km 00:10 h
Krasava 16:43h km 00:13 h
BOJIĆ CENTAR 16:45h km 00:15 h
Mojkovići 16:48h km 00:18 h
Zavlaka 16:49h km 00:19 h
Cikote 16:56h km 00:26 h
Karlagan 2 16:58h km 00:28 h
Draginac 16:59h km 00:29 h
Karlagan 17:00h km 00:30 h
Brezjak 17:07h km 00:37 h
Gnila 17:09h km 00:39 h
Loznica, Krst 17:11h km 00:41 h
Klupci Dom 17:16h km 00:46 h
Loznica A.S. 17:20h km 00:50 h
Lipnički Šor 17:27h km 00:57 h
Lešnica 17:35h km 01:05 h
Novo Selo 17:39h km 01:09 h
Prnjavor centar 17:46h km 01:16 h
ŠABAC A.S. 18:15h km 01:45 h
DUMAČA RASKRŠĆE 18:20h km 01:50 h
MIŠAR DOM 18:24h km 01:54 h
Orid 18:27h km 01:57 h
Trbušac st. 18:31h km 02:01 h
Zvezd (Crvena kafana) 18:33h km 02:03 h
Skupljen Baraka 18:34h km 02:04 h
Debrc Centar 18:41h km 02:11 h
Mesarci 18:45h km 02:15 h
Beljin st. 18:47h km 02:17 h
Ušće st. 18:52h km 02:22 h
Skela Dom 18:59h km 02:29 h
Ratari. 19:06h km 02:36 h
Obrenovac A.S. 19:15h km 02:45 h
Umka stajalište 19:25h km 02:55 h
Čukarica Ada 19:44h km 03:14 h
Beograd A.S. 19:50h km 03:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja