Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 16:45h 0km 00:00 h
Hladnjača Novi Sad 16:50h 1km 00:05 h
Žabaljska raskrsnica 17:10h 22km 00:25 h
Žabaljski most 17:30h 35km 00:45 h
Bagljaš 17:50h 48km 01:05 h
Zrenjanin A.S. 18:00h 52km 01:15 h
Miletićeva 18:05h 55km 01:20 h
Klek 18:15h 61km 01:30 h
Žitište 18:25h 70km 01:40 h
Banatski Dvor 18:35h 81km 01:50 h
Čestereg 18:40h 87km 01:55 h
Banatsko Karađorđevo 18:50h 90km 02:05 h
Aleksandrovo ZR 18:55h 96km 02:10 h
Nova Crnja 18:58h 99km 02:13 h
Vojvoda Stepa 19:00h 103km 02:15 h
Srpska Crnja 19:01h 108km 02:16 h
Radojevo 19:02h 117km 02:17 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja