Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 07:30h 0km 00:00 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 07:36h 6km 00:06 h
Sremski Karlovci 07:44h 13km 00:14 h
Banstol 07:51h 20km 00:21 h
Gladnoš (65A) 07:56h 24km 00:26 h
Maradik Raskrsnica 07:59h 27km 00:29 h
Inđija 08:07h 37km 00:37 h
Stara Pazova 08:17h 47km 00:47 h
Nova Pazova 08:24h 54km 00:54 h
Zemun Pošta 08:50h 74km 01:20 h
Beograd A.S. 09:20h 80km 01:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja