Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Čoka, A.S. 09:34h 0km 00:00 h
Senta, A.S. 09:50h 7km 00:16 h
Senta bolnica 09:55h 9km 00:21 h
Ada, izlaz 10:08h 23km 00:34 h
Ada, A.S. 10:10h 25km 00:36 h
Mol, centar 10:15h 29km 00:41 h
Bačko Petrovo Selo, centar 10:25h 37km 00:51 h
Bečej, A.S. 10:45h 50km 01:11 h
Bačko Gradište 10:57h 61km 01:23 h
Nadalj 11:05h 68km 01:31 h
BACKI JARAK-OKRETNICA /0145POK 11:22h 84km 01:48 h
Novi Sad - Autovojvodina 11:38h 98km 02:04 h
Novi Sad A.S. 11:55h 99km 02:21 h
Beograd A.S. 13:25h 179km 03:51 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja