Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
NOVI SAD A.S. 06:00h 0km 00:00 h
Petrovaradin 06:05h 6km 00:05 h
Sremski Karlovci 1 06:14h 20km 00:14 h
Gladonoš 06:28h 26km 00:28 h
Maradik Raskrsnica 06:32h 33km 00:32 h
Indjija 06:40h 43km 00:40 h
Stara Pazova 06:50h 53km 00:50 h
Nova Pazova 06:57h 57km 00:57 h
Batajnica /centar/ (1178) 07:05h 67km 01:05 h
Zemun Pošta 07:23h 74km 01:23 h
Beograd A.S. 07:35h 80km 01:35 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja