Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 06:00h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 06:10h 2km 00:10 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 06:19h 8km 00:19 h
Futog AS 06:26h 13km 00:26 h
Begeč I - raskrsnica 06:34h 19km 00:34 h
Gložan 06:41h 26km 00:41 h
Čelarevo - centar 06:47h 30km 00:47 h
Bačka Palanka groblje 06:58h 39km 00:58 h
Bačka Palanka bunar 07:00h 40km 01:00 h
Bačka Palanka A.S 07:05h 42km 01:05 h
Bačka Palanka Nopal 07:19h 45km 01:19 h
Majur 07:23h 47km 01:23 h
Karađorđevo centar 07:30h 53km 01:30 h
Mladenovo R. Kosovska 07:34h 56km 01:34 h
Mladenovo R. Kralja Petra I 07:36h 56km 01:36 h
Mladenovo centar 07:38h 57km 01:38 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja