Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 09:05h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 09:14h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 09:22h 8km 00:17 h
Futog AS 09:28h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 09:35h 19km 00:30 h
Gložan - centar 09:41h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 09:44h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 09:46h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 09:47h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 09:56h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 09:57h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 10:01h 42km 00:56 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja