Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Bačka Palanka

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 08:15h 0km 00:00 h
Novi Sad - bolnica 08:24h 2km 00:09 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 08:32h 8km 00:17 h
Futog AS 08:38h 13km 00:23 h
Begeč I - raskrsnica 08:45h 19km 00:30 h
Gložan - centar 08:51h 26km 00:36 h
Čelarevo - izlaz 08:54h 28km 00:39 h
Čelarevo - centar 08:56h 30km 00:41 h
Čelarevo Novo Naselje 08:57h 30km 00:42 h
Bačka Palanka groblje 09:06h 39km 00:51 h
Bačka Palanka bunar 09:07h 40km 00:52 h
Bačka Palanka A.S 09:11h 42km 00:56 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja