Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Niš - Aleksinac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Strezovce 05:10h km 00:00 h
Denovići 05:15h km 00:05 h
Ajnovce 05:20h km 00:10 h
Gornje Rečane 05:25h km 00:15 h
Donje Rečane 05:27h km 00:17 h
Kosovska Kamenica 05:30h km 00:20 h
Berivojce 05:33h km 00:23 h
Koretin 05:38h km 00:28 h
Toponica Kosovska Kamenica 05:40h km 00:30 h
Crepana 05:45h km 00:35 h
Ranilug 05:47h km 00:37 h
Crepana 05:49h km 00:39 h
Bela Zemlja 05:50h km 00:40 h
Bela Zemlja Punkt 05:51h km 00:41 h
Kosovo I 05:52h km 00:42 h
Bujanovac A.S. 05:55h km 00:45 h
Vranje A.S. 06:15h km 01:05 h
Vladičin Han A.S. 06:45h km 01:35 h
Džep 06:55h km 01:45 h
Predejane Motel 07:05h km 01:55 h
Leskovac A.S. 07:40h km 02:30 h
Niš Železnička Stanica 08:25h km 03:15 h
Niš A.S. 08:40h km 03:30 h
Aleksinac A.S. 09:10h km 04:00 h
Ćuprija A.S. 09:55h km 04:45 h
Jagodina A.S. 10:20h km 05:10 h
Velika Plana A.S. 10:50h km 05:40 h
Beograd A.S. 12:10h km 07:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja