Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Niš - Jagodina

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Niš 14:15h 0km 00:00 h
Aleksinac 14:47h 30km 00:32 h
Paraćin 15:41h 86km 01:26 h
Ćuprija 15:52h 96km 01:37 h
Jagodina 16:05h 114km 01:50 h
Svilajnac 16:55h 158km 02:40 h
Kušiljevo Gornja Kafana 17:03h 164km 02:48 h
Viteževo R 17:04h 166km 02:49 h
Porodin 17:09h 170km 02:54 h
Žabari 17:15h 174km 03:00 h
Simićevo Centar 17:22h 179km 03:07 h
Oreovica Centar 17:27h 182km 03:12 h
Aleksandrovac Centar 17:30h 184km 03:15 h
Vlaški Do-C 17:36h 189km 03:21 h
Poljana Centar 17:42h 194km 03:27 h
Prugovo 17:46h 198km 03:31 h
Lučica ŠKOLA 17:47h 199km 03:32 h
Lučica R 17:47h 200km 03:32 h
Požarevac 17:55h 204km 03:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja