Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Radojevo 17:30h 0km 00:00 h
Srpska Crnja 17:43h 6km 00:13 h
Vojvoda Stepa 17:50h 12km 00:20 h
Nova Crnja 17:55h 21km 00:25 h
Aleksandravo, Velike livade 17:59h 24km 00:29 h
Banatsko Karađorđevo 18:04h 30km 00:34 h
Čestereg 18:08h 34km 00:38 h
Banatski Dvor 18:13h 40km 00:43 h
Žitište 18:19h 45km 00:49 h
Ravni Topolovac 18:20h 49km 00:50 h
Klek 18:27h 59km 00:57 h
Miletićeva 18:38h 67km 01:08 h
Zrenjanin A.S. 19:10h 70km 01:40 h
Bagljaš 19:20h 74km 01:50 h
Žabaljski most 19:55h 85km 02:25 h
Žabaljska raskrsnica 20:05h 99km 02:35 h
Novi Sad A.S. 20:20h 123km 02:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja