Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Radojevo 13:20h km 00:00 h
Srpska Crnja 13:33h km 00:13 h
Vojvoda Stepa 13:40h km 00:20 h
Nova Crnja 13:45h km 00:25 h
Aleksandravo, Velike livade 13:49h km 00:29 h
Banatsko Karađorđevo 13:54h km 00:34 h
Čestereg 13:58h km 00:38 h
Banatski Dvor 14:03h km 00:43 h
Žitište 14:09h km 00:49 h
Ravni Topolovac 14:10h km 00:50 h
Klek 14:17h km 00:57 h
Miletićeva 14:28h km 01:08 h
Zrenjanin A.S. 15:00h km 01:40 h
Bagljaš 15:10h km 01:50 h
Žabaljski most 15:45h km 02:25 h
Žabaljska raskrsnica 15:55h km 02:35 h
Novi Sad A.S. 16:10h km 02:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja