Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Šabac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Draginac 15:00h 0km 00:00 h
Karlagan 15:02h 1km 00:02 h
Brezjak 15:10h 7km 00:10 h
Gnila 15:15h 9km 00:15 h
Loznica, Krst 15:20h 12km 00:20 h
Klupci Dom 15:25h 16km 00:25 h
Loznica A.S. 15:30h 18km 00:30 h
Lipnički Šor 15:40h 25km 00:40 h
Jelav Dom 15:42h 27km 00:42 h
Lešnica 15:45h 35km 00:45 h
Novo Selo 15:54h 38km 00:54 h
Prnjavor centar 16:00h 43km 01:00 h
Ribari centar 16:03h 46km 01:03 h
Petlovača 16:06h 49km 01:06 h
Duvanište 16:14h 56km 01:14 h
Slepčević 16:20h 60km 01:20 h
ŠABAC A.S. 16:35h 72km 01:35 h
KLENAK 16:45h 78km 01:45 h
PLATIČEVO 16:55h 84km 01:55 h
Hrtkovci - Katolička crkva 17:04h 90km 02:04 h
JARAK 17:13h 96km 02:13 h
Sava centar (398) 17:54h 158km 02:54 h
Beograd A.S. 18:00h 161km 03:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja