Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Vlasotince

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac 19:55h 0km 00:00 h
Stajkovce 20:06h 11km 00:11 h
Batulovce 20:09h 13km 00:14 h
Konopnica Raskrsnica 20:11h 14km 00:16 h
Vlasinka 20:14h 16km 00:19 h
Trg Dragoljuba Petkovica 20:16h 17km 00:21 h
Modna Kuća 20:17h 17km 00:22 h
Vlasotince A.S. 20:18h 18km 00:23 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja