Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Vlasotince

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac 15:20h 0km 00:00 h
Stajkovce 15:39h 10km 00:19 h
Batulovce 15:42h 12km 00:22 h
Konopnica Raskrsnica 15:45h 13km 00:25 h
Orašačka Dolina 15:47h 14km 00:27 h
Vlasinka 15:50h 15km 00:30 h
Trg Dragoljuba Petkovica 15:53h 16km 00:33 h
Modna Kuća 15:57h 17km 00:37 h
Vlasotince A.S. 16:00h 18km 00:40 h
Vlasotince A.S. 16:05h 18km 00:45 h
Boljare 16:12h 22km 00:52 h
Kruševica Vlasotince 16:18h 25km 00:58 h
Dejan 16:24h 27km 01:04 h
Svodje 16:34h 33km 01:14 h
Trošna 16:37h 35km 01:17 h
Veliko Bonjice 16:44h 40km 01:24 h
Malo Bonjice 16:49h 43km 01:29 h
Modra Stena 16:53h 45km 01:33 h
Golubovići 16:56h 47km 01:36 h
Grnčar 16:59h 49km 01:39 h
Ljuberadja 17:05h 53km 01:45 h
Gorčinci 17:10h 56km 01:50 h
Babušnica AS 17:15h 61km 01:55 h
Babušnica AS 17:15h 61km 01:55 h
Izvor Pirot 17:20h 63km 02:00 h
Donji Striževac 17:25h 65km 02:05 h
Donje Krnjino 17:30h 67km 02:10 h
Gornje Krnjino 17:34h 69km 02:14 h
Blato 17:52h 78km 02:32 h
S.Bunar 17:57h 81km 02:37 h
Gnjilan 17:59h 82km 02:39 h
Gradić Kale 18:02h 84km 02:42 h
Pirot 18:05h 86km 02:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja