Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Vlasotince

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac A.S. 08:00h 0km 00:00 h
Naselje Podrum 08:06h 2km 00:06 h
Raskrsnica sa lokalnim putem za Stajkovce 08:14h 9km 00:14 h
Raskrsnica salokalnim putem za Batulovce 08:16h 11km 00:16 h
Raskrsnica sa lokalnim putem za Konopnicu 08:17h 12km 00:17 h
Orašačka Dolina 08:18h 13km 00:18 h
Vlasinka 08:20h 15km 00:20 h
Trg Dragoljuba Petkovica 08:21h 15km 00:21 h
Modna Kuća 08:22h 16km 00:22 h
Vlasotince A.S. 08:24h 16km 00:24 h
Besko 08:27h 18km 00:27 h
Manastirište 08:28h 19km 00:28 h
Ravnodelski most 08:33h 22km 00:33 h
Kamenjari 08:42h 28km 00:42 h
Aleksine 08:51h 33km 00:51 h
Pržojne 08:53h 34km 00:53 h
Gornji Orah 08:54h 35km 00:54 h
Tegošnica 08:57h 37km 00:57 h
Krivi Most 09:00h 39km 01:00 h
Lešje 09:04h 42km 01:04 h
Markova Dolina 09:07h 44km 01:07 h
Sastav Reka 09:09h 45km 01:09 h
Ljubavna Dolina 09:16h 49km 01:16 h
Dobro Polje Crna Trava 09:18h 50km 01:18 h
Karakaši 09:20h 52km 01:20 h
Brod Crna Trava 09:23h 54km 01:23 h
Crna Trava 09:30h 60km 01:30 h
Livađe Vlasotince 09:32h 61km 01:32 h
Samokov 09:35h 63km 01:35 h
Čuka Vlasotince 09:37h 64km 01:37 h
Teskovo 09:38h 66km 01:38 h
Vlasinsko jezero 09:44h 70km 01:44 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja