Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Niš

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Vranje A.S. 05:30h km 00:00 h
Vladičin Han A.S. 06:00h km 00:30 h
Džep 06:01h km 00:31 h
Predejane Motel 06:20h km 00:50 h
Grdelica 06:35h km 01:05 h
Leskovac A.S. 07:00h km 01:30 h
Niš Železnička Stanica 07:37h km 02:07 h
Niš A.S. 07:40h km 02:10 h
Aleksinac A.S. 08:15h km 02:45 h
Ćićevac A.S. 08:55h km 03:25 h
Stalać R 09:00h km 03:30 h
Kruševac A.S. 09:20h km 03:50 h
Trstenik 09:55h km 04:25 h
Vrnjci 10:00h km 04:30 h
Vrnjačka Banja A.S.. 10:10h km 04:40 h
Vrnjci 10:20h km 04:50 h
Kraljevo A.S. 10:45h km 05:15 h
Gruža 11:20h km 05:50 h
Kragujevac A.S. 11:45h km 06:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja