Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac 16:15h km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 16:18h km 00:03 h
Tri Šešira 16:21h km 00:06 h
Ćenovac 16:32h km 00:17 h
Pertate 16:33h km 00:18 h
Bošnjace 16:36h km 00:21 h
Bošnjačko groblje 16:38h km 00:23 h
Lugare 16:41h km 00:26 h
Konjino 16:43h km 00:28 h
Pavlove livade 16:47h km 00:32 h
Modna kuća Lebane 16:48h km 00:33 h
Lebane 16:54h km 00:39 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja