Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac 20:15h km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 20:18h km 00:03 h
Tri Šešira 20:21h km 00:06 h
Ćenovac 20:32h km 00:17 h
Pertate 20:33h km 00:18 h
Bošnjace 20:36h km 00:21 h
Bošnjačko groblje 20:38h km 00:23 h
Lugare 20:41h km 00:26 h
Konjino 20:43h km 00:28 h
Pavlove livade 20:47h km 00:32 h
Modna kuća Lebane 20:48h km 00:33 h
Lebane 20:51h km 00:36 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja