Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac 17:36h km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 17:39h km 00:03 h
Tri Šešira 17:42h km 00:06 h
Ćenovac 17:53h km 00:17 h
Pertate 17:54h km 00:18 h
Bošnjace 17:57h km 00:21 h
Bošnjačko groblje 17:59h km 00:23 h
Lugare 18:02h km 00:26 h
Konjino 18:04h km 00:28 h
Pavlove livade 18:08h km 00:32 h
Modna kuća Lebane 18:09h km 00:33 h
Lebane 18:12h km 00:36 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja