Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac 15:33h km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 15:36h km 00:03 h
Tri Šešira 15:39h km 00:06 h
Ćenovac 15:50h km 00:17 h
Pertate 15:51h km 00:18 h
Bošnjace 15:54h km 00:21 h
Bošnjačko groblje 15:56h km 00:23 h
Lugare 15:59h km 00:26 h
Konjino 16:01h km 00:28 h
Pavlove livade 16:05h km 00:32 h
Modna kuća Lebane 16:06h km 00:33 h
Lebane 16:09h km 00:36 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja