Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac A.S. 18:05h km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 18:08h km 00:03 h
Tri Šešira 18:11h km 00:06 h
Ćenovac 18:22h km 00:17 h
Pertate 18:23h km 00:18 h
Bošnjace samousluga 18:26h km 00:21 h
Bošnjace crkva 18:28h km 00:23 h
Lugare 18:31h km 00:26 h
Konjino 18:33h km 00:28 h
Pavlove livade 18:37h km 00:32 h
Modna kuća Lebane 18:38h km 00:33 h
Lebane A.S. 18:41h km 00:36 h
Krivača Raskrsnica 18:44h km 00:39 h
Šilovo Lebane 18:49h km 00:44 h
Radinovac 18:57h km 00:52 h
Rujkovac 19:03h km 00:58 h
Crni Vrh - Rujkovac 19:09h km 01:04 h
Negosavlje 19:12h km 01:07 h
Medvedja AS 19:16h km 01:11 h
Maćedonce 19:23h km 01:18 h
Sijarinska Banja 19:32h km 01:27 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja