Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Trstenik

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Jagodina 19:30h km 00:00 h
Zaječar A.S. 19:45h km 00:15 h
Ćuprija 19:45h km 00:15 h
Paraćin A.S. 20:00h km 00:30 h
Ćićevac 20:30h km 01:00 h
Kruševac A.S. 21:00h km 01:30 h
Trstenik 21:15h km 01:45 h
Kraljevo A.S. 21:15h km 01:45 h
Raška A.S. 21:16h km 01:46 h
Novi Pazar A.S. 21:15h km 01:45 h
Mehov Krš 00:05h km 04:35 h
Dračanovac MNE granični prelaz 00:10h km 04:40 h
Berane 00:10h km 04:40 h
Mojkovac 00:10h km 04:40 h
Kolašin A.S. 00:10h km 04:40 h
Ribarevina 00:10h km 04:40 h
Podgorica 03:45h km 11:15 h
Sutomore 03:45h km 11:15 h
Čanj 03:45h km 11:15 h
Haj Nehaj 03:45h km 11:15 h
Mišići 03:45h km 11:15 h
Buljarice 03:45h km 11:15 h
Petrovac CG 04:15h km 12:45 h
Reževići 04:15h km 12:45 h
Sv. Stefan 04:15h km 12:45 h
Rafailovići 04:15h km 12:45 h
Miločer 04:15h km 12:45 h
Bečići 04:15h km 12:45 h
Budva 05:00h km 14:30 h
Tivat 06:00h km 16:30 h
Donja Lastva 06:00h km 16:30 h
Lepetane 06:00h km 16:30 h
Kamenari 06:00h km 16:30 h
Bijela 06:00h km 16:30 h
Kumbor 06:00h km 16:30 h
Đenovići 06:00h km 16:30 h
Baošići 06:00h km 16:30 h
Zelenika 06:00h km 16:30 h
Meljine 06:00h km 16:30 h
Herceg Novi 06:01h km 16:31 h
Igalo 07:00h km 18:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja