Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Niš A.S. 17:30h km 00:00 h
Aleksinac 18:00h km 00:30 h
Ražanj 18:20h km 00:50 h
Pojate 18:33h km 01:03 h
Ćićevac 18:40h km 01:10 h
Stalać Raskrsnica 18:45h km 01:15 h
Kruševac A.S. 18:58h km 01:28 h
Trstenik 19:30h km 02:00 h
Vrnjačka Banja 19:50h km 02:20 h
Kraljevo A.S. 20:20h km 02:50 h
Marčajevac A.S. 20:45h km 03:15 h
Preljina 20:58h km 03:28 h
Čačak 21:10h km 03:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja