Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Niš AS 16:00h 0km 00:00 h
Aleksinac 16:30h 31km 00:30 h
Pojate Raskrsnica 17:00h 69km 01:00 h
Ćićevac 17:10h 72km 01:10 h
Stalać Raskrsnica 17:20h 77km 01:20 h
Kruševac A.S. 17:40h 91km 01:40 h
Stopanja 18:00h 105km 02:00 h
Počekovina 2 18:05h 112km 02:05 h
Trstenik 18:15h 119km 02:15 h
Vrnjačka Banja 18:30h 129km 02:30 h
Novo Selo Vrnjačka Banja 18:35h 135km 02:35 h
PODUNAVCI 18:40h 140km 02:40 h
Vrba 18:45h 145km 02:45 h
Ratina 18:50h 149km 02:50 h
Kraljevo A.S. 19:00h 161km 03:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja