Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Brus

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kruševac A.S. 20:15h km 00:00 h
Nova pijaca - Kruševac 20:17h km 00:02 h
Kolonija Kruševac 20:18h km 00:03 h
Vas.Popravni Dom KŠ 20:19h km 00:04 h
Šumice R 20:20h km 00:05 h
Šumice 20:21h km 00:06 h
Mudrakovac R 20:22h km 00:07 h
Lipovac 1 20:24h km 00:09 h
Lipovac 2 20:25h km 00:10 h
D. Stepoš 20:29h km 00:14 h
G. Stepoš 20:31h km 00:16 h
G.Stepoš 2 20:33h km 00:18 h
Šavrane 1 20:35h km 00:20 h
Šavrane 2 20:36h km 00:21 h
Šogolj 20:37h km 00:22 h
Jablanički put 20:41h km 00:26 h
Mali Kupci 20:42h km 00:27 h
Kupci 20:44h km 00:29 h
Štitare 20:46h km 00:31 h
Malo Grkljane 20:47h km 00:32 h
Majdevo 20:48h km 00:33 h
Majdevo S 20:50h km 00:35 h
Majdevo B 20:52h km 00:37 h
Ćelije M 20:56h km 00:41 h
Ćelije V 20:58h km 00:43 h
Dubokinci 21:02h km 00:47 h
Zlatari Ž 21:04h km 00:49 h
Zlatari PR 21:05h km 00:50 h
Zlatari BM 21:07h km 00:52 h
Ravni Blace 21:09h km 00:54 h
Razbojna 21:15h km 01:00 h
Razbojna ŽM 21:16h km 01:01 h
Dupci 1 21:17h km 01:02 h
Dupci 2 21:19h km 01:04 h
Dupci 3 21:21h km 01:06 h
Lepenac Č 21:23h km 01:08 h
Lepenac M 21:25h km 01:10 h
Lepenac PR 21:28h km 01:13 h
Lepenac P 21:30h km 01:15 h
Lepenac LV 21:32h km 01:17 h
Tršanovci 21:35h km 01:20 h
Tršanovci PR 21:36h km 01:21 h
Brus 14 Oktobar 21:38h km 01:23 h
Brus A.S. 21:40h km 01:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja