Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Brus

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kruševac A.S. 17:50h km 00:00 h
Nova pijaca - Kruševac 17:52h km 00:02 h
Kolonija Kruševac 17:53h km 00:03 h
Vas.Popravni Dom KŠ 17:54h km 00:04 h
Šumice R 17:55h km 00:05 h
Šumice 17:56h km 00:06 h
Mudrakovac R 17:57h km 00:07 h
Lipovac 1 17:59h km 00:09 h
Lipovac 2 18:00h km 00:10 h
D. Stepoš 18:04h km 00:14 h
G. Stepoš 18:06h km 00:16 h
G.Stepoš 2 18:08h km 00:18 h
Šavrane 1 18:10h km 00:20 h
Šavrane 2 18:11h km 00:21 h
Šogolj 18:14h km 00:24 h
Jablanički put 18:16h km 00:26 h
Mali Kupci 18:17h km 00:27 h
Kupci 18:19h km 00:29 h
Štitare 18:21h km 00:31 h
Malo Grkljane 18:22h km 00:32 h
Majdevo 18:23h km 00:33 h
Majdevo S 18:25h km 00:35 h
Majdevo B 18:28h km 00:38 h
Ćelije M 18:31h km 00:41 h
Ćelije V 18:33h km 00:43 h
Dubokinci 18:37h km 00:47 h
Zlatari Ž 18:38h km 00:48 h
Zlatari PR 18:40h km 00:50 h
Zlatari BM 18:42h km 00:52 h
Ravni Blace 18:44h km 00:54 h
Razbojna 18:50h km 01:00 h
Razbojna ŽM 18:51h km 01:01 h
Dupci 1 18:52h km 01:02 h
Dupci 2 18:54h km 01:04 h
Dupci 3 18:56h km 01:06 h
Lepenac Č 18:58h km 01:08 h
Lepenac M 19:00h km 01:10 h
Lepenac PR 19:03h km 01:13 h
Lepenac P 19:05h km 01:15 h
Lepenac LV 19:07h km 01:17 h
Tršanovci 19:10h km 01:20 h
Tršanovci PR 19:11h km 01:21 h
Brus 14 Oktobar 19:13h km 01:23 h
Brus A.S. 19:15h km 01:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja