Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Brus

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kruševac A.S. 12:30h km 00:00 h
Nova pijaca - Kruševac 12:32h km 00:02 h
Kolonija Kruševac 12:33h km 00:03 h
Vas.Popravni Dom KŠ 12:34h km 00:04 h
Šumice R 12:35h km 00:05 h
Šumice 12:36h km 00:06 h
Mudrakovac R 12:37h km 00:07 h
Lipovac 1 12:39h km 00:09 h
Lipovac 2 12:40h km 00:10 h
D. Stepoš 12:44h km 00:14 h
G. Stepoš 12:46h km 00:16 h
G.Stepoš 2 12:48h km 00:18 h
Šavrane 1 12:50h km 00:20 h
Šavrane 2 12:51h km 00:21 h
Šogolj 12:54h km 00:24 h
Jablanički put 12:56h km 00:26 h
Mali Kupci 12:57h km 00:27 h
Kupci 12:59h km 00:29 h
Štitare 13:01h km 00:31 h
Malo Grkljane 13:02h km 00:32 h
Majdevo 13:03h km 00:33 h
Majdevo S 13:05h km 00:35 h
Majdevo B 13:07h km 00:37 h
Ćelije M 13:11h km 00:41 h
Ćelije V 13:13h km 00:43 h
Dubokinci 13:18h km 00:48 h
Zlatari Ž 13:19h km 00:49 h
Zlatari PR 13:20h km 00:50 h
Zlatari BM 13:22h km 00:52 h
Ravni Blace 13:24h km 00:54 h
Razbojna 13:30h km 01:00 h
Razbojna ŽM 13:31h km 01:01 h
Dupci 1 13:32h km 01:02 h
Dupci 2 13:34h km 01:04 h
Dupci 3 13:36h km 01:06 h
Lepenac Č 13:38h km 01:08 h
Lepenac M 13:40h km 01:10 h
Lepenac PR 13:43h km 01:13 h
Lepenac P 13:45h km 01:15 h
Lepenac LV 13:47h km 01:17 h
Tršanovci 13:50h km 01:20 h
Tršanovci PR 13:51h km 01:21 h
Brus 14 Oktobar 13:53h km 01:23 h
Brus A.S. 13:55h km 01:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja