Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Brus

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kruševac A.S. 19:15h km 00:00 h
Nova pijaca - Kruševac 19:20h km 00:05 h
Kolonija Kruševac 19:21h km 00:06 h
Vas.Popravni Dom KŠ 19:23h km 00:08 h
Šumice 19:24h km 00:09 h
Mudrakovac R 19:25h km 00:10 h
Lipovac 1 19:26h km 00:11 h
Lipovac 2 19:27h km 00:12 h
D. Stepoš 19:29h km 00:14 h
G. Stepoš 19:31h km 00:16 h
G.Stepoš 2 19:33h km 00:18 h
Šavrane 1 19:34h km 00:19 h
Šavrane 2 19:35h km 00:20 h
Šogolj 19:37h km 00:22 h
Jablanički put 19:38h km 00:23 h
Mali Kupci 19:39h km 00:24 h
Kupci 19:41h km 00:26 h
Kupci 2-škola 19:42h km 00:27 h
Štitare 19:43h km 00:28 h
Malo Grkljane 19:44h km 00:29 h
Majdevo 19:45h km 00:30 h
Majdevo S 19:47h km 00:32 h
Majdevo B 19:48h km 00:33 h
Ćelije M 19:52h km 00:37 h
Ćelije V 19:53h km 00:38 h
Dubokinci 19:54h km 00:39 h
Zlatari Ž 19:57h km 00:42 h
Zlatari PR 19:59h km 00:44 h
Zlatari 20:02h km 00:47 h
Ravni 20:05h km 00:50 h
Razbojna 20:07h km 00:52 h
Razbojna ŽM 20:08h km 00:53 h
Dupci 1 20:10h km 00:55 h
Dupci 2 20:12h km 00:57 h
Dupci 3 20:14h km 00:59 h
Lepenac Č 20:16h km 01:01 h
Lepenac M 20:17h km 01:02 h
Lepenac PR 20:18h km 01:03 h
Lepenac P 20:20h km 01:05 h
Lepenac LV 20:21h km 01:06 h
Tršanovci 20:22h km 01:07 h
Tršanovci PR 20:23h km 01:08 h
Brus 14 Oktobar 20:24h km 01:09 h
Brus A.S. 20:26h km 01:11 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja