Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Brus

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kruševac A.S. 18:00h 0km 00:00 h
Kolonija Kruševac 18:05h 2km 00:05 h
G. Stepoš 18:15h 11km 00:15 h
Kupci 18:25h 18km 00:25 h
Majdevo 18:35h 22km 00:35 h
Zlatari 18:45h 31km 00:45 h
Ravni Blace 18:55h 34km 00:55 h
Brus A.S. 19:15h 50km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja