Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kraljevo A.S. 21:00h km 00:00 h
AMD 21:04h km 00:04 h
Fakultet KV 21:05h km 00:05 h
Magnohrom raskrsnica 21:06h km 00:06 h
Šumarice 1 KV 21:10h km 00:10 h
Šumarice 2 KV 21:11h km 00:11 h
Tunel KV 21:14h km 00:14 h
Vitanovac 21:16h km 00:16 h
Berinac KV 21:17h km 00:17 h
Milavčići 1 21:19h km 00:19 h
Milavčići 2 21:21h km 00:21 h
Pečenog 1 21:24h km 00:24 h
Pečenog 2 21:25h km 00:25 h
Vitkovac 21:26h km 00:26 h
Tomica brdo KV 21:28h km 00:28 h
Kriva Jabuka 21:29h km 00:29 h
Tabla Zakuta 21:31h km 00:31 h
Guberevac 21:32h km 00:32 h
Vrbeta 21:33h km 00:33 h
Balosava 1 21:35h km 00:35 h
Balosava 2 21:37h km 00:37 h
Čestin Gruza 21:38h km 00:38 h
Gruža 21:40h km 00:40 h
Grabovac Gruza 21:42h km 00:42 h
Ljubic 21:44h km 00:44 h
Ravni Gaj 21:46h km 00:46 h
Vučkovica 21:48h km 00:48 h
Goločelo 21:49h km 00:49 h
Dragobraća 21:52h km 00:52 h
Korićani 21:55h km 00:55 h
Grošnica 21:59h km 00:59 h
Zvezda Kragujevac 22:01h km 01:01 h
Mala vaga Kragujevac 22:04h km 01:04 h
Pijaca Kragujevac 22:07h km 01:07 h
Kragujevac A.S. 22:10h km 01:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja