Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kraljevo A.S. 20:15h km 00:00 h
AMD 20:19h km 00:04 h
Fakultet KV 20:21h km 00:06 h
Magnohrom raskrsnica 20:23h km 00:08 h
Šumarice 1 KV 20:30h km 00:15 h
Šumarice 2 KV 20:33h km 00:18 h
Tunel KV 20:36h km 00:21 h
Vitanovac 20:39h km 00:24 h
Berinac KV 20:41h km 00:26 h
Milavčići 1 20:44h km 00:29 h
Milavčići 2 20:47h km 00:32 h
Pečenog 1 20:50h km 00:35 h
Pečenog 2 20:51h km 00:36 h
Vitkovac 20:52h km 00:37 h
Tomica brdo KV 20:54h km 00:39 h
Kriva Jabuka 20:56h km 00:41 h
Tabla Zakuta 20:59h km 00:44 h
Guberevac 21:01h km 00:46 h
Vrbeta 21:03h km 00:48 h
Balosava 1 21:04h km 00:49 h
Balosava 2 21:06h km 00:51 h
Čestin Gruza 21:08h km 00:53 h
Gruža 21:11h km 00:56 h
Grabovac Gruza 21:13h km 00:58 h
Ljubic 21:15h km 01:00 h
Ravni Gaj 21:17h km 01:02 h
Vučkovica 21:19h km 01:04 h
Goločelo 21:20h km 01:05 h
Dragobraća 21:23h km 01:08 h
Korićani 21:26h km 01:11 h
Grošnica 21:30h km 01:15 h
Zvezda Kragujevac 21:33h km 01:18 h
Mala vaga Kragujevac 21:35h km 01:20 h
Pijaca Kragujevac 21:38h km 01:23 h
Kragujevac A.S. 21:41h km 01:26 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja