Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Jagodina - Ćuprija

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Centar Jagodina 15:45h km 00:00 h
Pivara Jagodina 15:47h km 00:02 h
Jagodina Stadion 15:50h km 00:05 h
Lugomir 15:55h km 00:10 h
Gilje 16:00h km 00:15 h
Mijatovac 2 16:03h km 00:18 h
Mijatovac 1 16:05h km 00:20 h
Lamela Ćuprija 16:10h km 00:25 h
Ćuprija Partizan 16:12h km 00:27 h
Slavija Ćuprija 16:13h km 00:28 h
Ingrap Ćuprija 16:15h km 00:30 h
Minel Ćuprija 16:17h km 00:32 h
Paraćin stadion 16:22h km 00:37 h
Štamparija Paraćin 16:24h km 00:39 h
Paraćin - Apoteka 16:27h km 00:42 h
Varadar Paraćin 16:30h km 00:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja